• زمان برگزاری: اردیبهشت تا اسفند 1400
  • تماس: 64545026-021
  • ایمیل:

پوستر سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، طی مراسمی رونمائی شد

رونمایی از پوستر جشنواره قرآن

مراسم رونمایی از پوستر سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور و مراسم افتتاحیه این جشنواره امروز ۲۰ شهریورماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مراسم رونمایی از پوستر و افتتاح سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
این مراسم با حضور سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر اقبال شاکری نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر جواد شکرالهی مغانی معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، حجت الاسلام میراحمدی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مهندس سید جواد طباطبایی مدیرامور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر حضور داشتند.
سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور شامل ۹ بخش آوایی، معارفی، پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و بخش نوآفرینی های قرآنی است.
این جشنواره با هدف ارتقا سطح فرهنگ قرآنی و اسلامی و اعتلای اخلاق و ایمان دینی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی،  انس و الفت بیشتر دانشجویان با قرآن و عترت، ارج نهادن به فالیت های قرآنی در دانشگاه ها، شناسایی و معرفی استعداد های برجسته قرآن و عترت دانشجویان به جامعه دانشگاهی برگزار می شود.
مرحله دانشگاهی سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور در دانشگاه های مختلف ماه های اردیبهشت تا شهریور ۱۴۰۰ برگزار شد.
آزمون کتبی و شفاهی این مسابقات نیز برای تمامی شرکت کننده به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
جشنواره قرآن و عترت هر ساله در دو بخش دانشگاهی و سراسری برگزار می‌شود و امسال با توجه به محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان میزبان بخش سراسری سی و ششمین دوره این جشنواره میزبان ویژه برنامه‌های اختتامیه این رویداد قرآنی در بستر فضای مجازی خواهد بود.
مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ تمدید شده است بنابراین اختتامیه جشنواره در اواخر آذر ماه و یا اوایل دی ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

عکس ها را در ادامه ملاحظه نمائید:

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده توسط رادین تک برای دانشگاه صنعتی امیرکبیر - تمامی حقوق محفوظ است