• زمان برگزاری: اردیبهشت تا اسفند 1400
  • تماس: 64545026-021
  • ایمیل:

نتایج آزمون بخش معارفی و رشته های حفظ از بخش آوایی سی وششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ تعدادی از دانشجویان متقاضی حضور در سی وششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور(دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم)روز 2 شنبه 18 مرداد ماه  با مراجعه به سامانه quranst.pnu.ac.ir در آزمون مجازی (شامل 9 رشته از بخش معارفی و 2 رشته از بخش های نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و 4 رشته حفظ از بخش آوایی) شرکت نمودندکه از بین ایشان افرادی که بالاترین نمرات را کسب نموده اند و با توجه به ظرفیت پذیرش در مرحله سراسری، به عنوان راه یافتگان به مرحله سراسری به شرح ذیل معرفی گردیده اند. منابع و تاریخ و نحوه برگزاری آزمون در بخش معارفی مرحله سراسری متعاقبا” اعلام خواهد شد.

همچنین براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی این معاونت، آخرین مهلت ارسال آثار  سایر بخش های آوایی، ادبی، هنری، پژوهشی، فناوری، مقاله نویسی از 2 بخش صحیفه سجادیه و نهج البلاغه و نیز دعاخوانی ویژه فرازهای صحیفه سجادیه تا تاریخ 1400/07/30می باشد. عدم ارسال فایل تا تاریخ مذکور به منزله انصراف دانشگاه از ادامه حضور در جشنواره می باشد. پس از ارزیابی فایل های ارسال شده، فهرست اسامی برگزیدگان در بخش های فوق الذکر حداکثر تا تاریخ 01/09/1400 از سوی دبیرخانه مرکزی مستقر در اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به دانشگاهها اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است، بر اساس مصوبه شورای سیاست گذاری سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان میزبان مرحله سراسری این جشنواره انتخاب شده است.

برای مشاهده اسامی برگزیدگان هر بخش، بر روی عناوین ذیل کلیک نمایید:

احکام

آشنایی با احادیث

پرسمان معارفی

ترجمه و تفسیر

حفظ 20 جزء

حفظ 10 جزء

حفظ 5 جزء

حفظ کل

حفظ موضوعی

سبک زندگی

سیره معصومین

صحیفه سجادیه

نهج البلاغه

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده توسط رادین تک برای دانشگاه صنعتی امیرکبیر - تمامی حقوق محفوظ است